Piękny uśmiech jest zawsze atrakcyjnym atrybutem. Wiele z tego, jak ktoś ocenia wygląd innych, zależy od stanu uzębienia. Do pewnego stopnia jest to coś, nad czym nie ma się dużej kontroli. Jednakże wraz z rozwojem stomatologii już od wielu lat trudno jest spotkać przypadki, w których nie istnieją nowoczesne rozwiązania, pomagające w polepszeniu tego, jak prezentuje się uzębienie.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną, która jest skupiona właśnie na wszelkiego rodzaju metodach, prowadzących do polepszenia wyglądu zębów. Coraz więcej gabinetów stomatologicznych obiera tę dziedzinę za swoją specjalizację. Nie brakuje bowiem pacjentów, którzy gotowi są zrobić wszystko, aby cieszyć się nie tylko zdrowym, ale także i pięknym uśmiechem.

Wśród najlepszych gabinetów, których specjalizacją jest stomatologia estetyczna, na pewno należy wymienić La Dentica. Jest to centrum stomatologiczne działające w Krakowie. Znane jest właśnie z różnego rodzaju zabiegów estetycznych, mających za zadanie trwałą poprawę tego, jak wygląda uzębienie. Oferta La Dentica zapewnia jednak kompleksowe usługi i dlatego też do gabinetu tego można trafić również, gdy ktoś szuka specjalisty od protetyki, implantologii czy też endodoncji, chirurgii stomatologicznej lub ortodoncji.

Celem centrum stomatologii La Dentica jest zapewnienie najwyższej jakości opieki stomatologicznej dla każdego pacjenta. W związku z tym pracownikami centrum są osoby z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją do pracy w swoim zawodzie. Zawsze dokładają oni wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania pacjentów. Dlatego też nieustannie podwyższają oni swoje kwalifikacje, uczestniczą w konferencjach i seminariach i poznają nowoczesne metody, które następnie oferują pacjentom w La Dentica. Zatem każdy, kto decyduje się obrać La Dentica za swój główny gabinet stomatologiczny, może oczekiwać dostępu do nowoczesnego leczenia. Dodatkowym plusem tego gabinetu jest panująca tam przyjemna atmosfera. Jest to zatem idealne miejsce, aby zadbać o swój uśmiech.

Umów się na wizytę w La Dentica:

Kraków, ul. Grzegórzecka 67C

tel. 502 051 855

email: recepcja@ladentica.eu

Opening Hours

Monday

8.30 – 20.00

Tuesday

8.30 – 20.00

Wednesday

8.30 – 20.00

Thursday

8.30 – 20.00

Friday

8:30 – 17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

“Wiślane Tarasy” (wjazd od strony “Błękitka”) ul. Grzegórzecka 67C/U1 31-559 Kraków

GPS:

50.0556347, 19.9605305

Telephone: