Pixagency to agencja reklamowa z Krakowa, której specjalizacją jest szeroko pojęta fotografia reklamowa, a mówiąc ściślej, wykonuje na potrzeby swoich klientów zdjęcia reklamowe, wizerunkowe i biznesowe. Choć siedziba firmy usytuowana jest w sercu Małopolski, to działa także w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie.

Fotografowie z Pix Agency pracują zarówno w studiu jak i plenerze, a ich oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą poprawić swoją pozycję na rynku względem swej konkurencji i poprawić lub wyraźnie zarysować swój pozytywny wizerunek. Gwarantują, że współpraca z nimi spowoduje, że o wiele łatwiej będzie pozyskać nowego klienta, bądź też zatrzymać dotychczasowego.

To właśnie umiejętnie wykonana fotografia sprawia, że dana firma kojarzona jest przez klienta pozytywnie, bowiem jest ona elementem, na który najczęściej zwraca się uwagę na samym początku. Pix Agency zadba więc o to, by Państwa działalność w oczach klientów jawiła się jako w pełni profesjonalna i poważna oferta, z której warto w każdej sytuacji skorzystać.

Przechodząc do konkretniejszego opisu oferty, agencja zajmuje się tak fotografią biznesową (wizerunek kadry, pracowników), fotografią reklamową (atrakcyjne przedstawienie towarów oraz usług), fotografią eventową (fotorelacja z organizowanych spotkań, pokazów, prezentacji), ale także fotografią modową (z profesjonalnymi modelkami i modelami) oraz fotografią wnętrz (obiekty typu restauracje czy hotele), a ponadto wykonuje też filmy reklamowe, jeżeli Państwa branża takowych wymaga.

Na stronie internetowej można przejrzeć portfolio prac agencji z różnych dziedzin, a także zapoznać się z rekomendacjami naszych partnerów. Gwarantuje pełną kompatybilność z najnowszymi trendami, użycie profesjonalnego i wysokiej klasy sprzętu, a także fakt, że fotografia to nie tylko ich praca, ale i prawdziwa życiowa pasja. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo też poprzez formularz kontaktowy usytuowany na stronie internetowej. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy.