W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym spoglądamy na swoją pociechę i z nostalgią oraz sentymentem wspominamy czasy naszego dzieciństwa. Przypominamy sobie o koniach na biegunach, szmacianych lalkach czy wykonanych z drewna ciężarówkach lub wózkach. Rodzi się w nas potrzeba, aby choć część tego przekazać naszym potomkom. Sklep z zabawkami Krasnoludek powstał z potrzeby przekucia opowieści o naszych wczesnych latach w czyny.

Asortyment sklepu Krasnoludek stanowią zabawki wykonane ręcznie, z ogromnym zaangażowaniem oraz rzadko spotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. To nie tylko przedmioty, to jedyne w swoim rodzaju skarby, które pomogą maluchom zrozumieć, czym bawili się ich rodzice i czerpać frajdę z tego samodzielnego odkrywania.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo głównie wyroby drewniane. Możecie wybrać modele utrzymane w standardowej kolorystyce, nietknięte farbą. Dostępne są jednak też zabawki w żywych, świeżych barwach, które prawdopodobnie lepiej wpasują się w gusta młodszych dzieci. Do najpopularniejszych produktów od Krasnoludka należą wózki dla lalek czy małe samochody ciężarowe.

Na stronie Krasnoludek.pl znajdziecie także kilka modeli mebelków do dziecięcego pokoiku. Z pewnością każda sypialnia najmłodszego członka rodziny zyska z ich pomogą intrygujący, ciekawy i niepowtarzalny klimat.
Wielbiciele klasyki z pewnością zainteresują się konikami na biegunach, będącymi niegdyś marzeniem każdego dziecka. Zwłaszcza rodzice dziewczynek powinni zwrócić uwagę na drewniane, pięknie i unikatowo zdobione figurki zwierząt. Sklep sprzedaje również komplety herbaciane dla małych miłośniczek przyjęć rodem z najpopularniejszych bajek.

Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji, służymy także radą przy wyborze najlepszych zabawek dla obdarowywanych pociech.

Mogą Państwo skontaktować się z Krasnoludkiem w następujący sposób:
* Telefonicznie: + 48 536 180 580 (od poniedziałku do piątku, w godzinach między 8 rano a 16)
* Mailowo: pod adresem sklep@krasnoludek.pl
* Za pośrednictwem fanpage’a na Facebooku:
https://www.facebook.com/sklep.krasnoludek/

Opening Hours

Monday

8:00-16:00

Tuesday

8:00-16:00

Wednesday

8:00-16:00

Thursday

8:00-16:00

Friday

8:00-16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Kozienicka 17 30-397 Kraków

GPS:

50.0065014, 19.87011210000003

Telephone: