Firma Luqam jest firmą konsultingową, która działa już od 2002 roku. Swoją działalność prowadzi na terenie Krakowa i Gdańska. Jest również centrum szkoleniowym, które realizuje projekty i programy, mające na celu poprawę wewnętrznej sytuacji w różnych firmach. Na swoim koncie Luqam ma już wiele przeprowadzonych szkoleń i zakończonych projektów. Jako uzupełnienie działalności, firma oferuje specjalistyczne kierunki studiów podyplomowych. Są to kierunki dotyczące Optymalizacji i produkcji, Zarządzania jakością oraz Zakupów i Projektów. Studia w Luqam są ukierunkowane na praktyczne zdobywanie umiejętności, w czym pomagają zajęcia praktyczne, wizyty w zakładach współpracujących firm czy zdobywanie dodatkowych certyfikatów i kursów.

Luqam zajmuje się:

optymalizacją procesów wewnętrznych organizacji,
dedykowanymi systemami produkcyjnymi,
redukcją kosztów,
projektowaniem ergonomicznych layoutów dla fabryk,
przygotowaniem kadry do funkcji trenerów wewnętrznych.

Firma Luqam organizuje również szkolenia, które są traktowane jako samodzielne miniprojekty lub uzupełnienie projektów większych. Specjalistyczne szkolenia dotyczą tematów takich jak: Lean i zarządzanie produkcją, Narzędzia i techniki, Systemy zarządzania, Menadżerskie i komunikacja i inne. Z myślą o studentach firma stworzyła weekendowe szkolenia studenckie, po których ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat wydawany przez SwissCert.

Luqam od początku swojej działalności dba o satysfakcję wszystkich swoich klientów. Liczba współpracujących z firmą organizacji wynosi już ponad 700. Luqam bardzo sobie ceni powracających klientów, dlatego powstał Luqam Club, nagradzający swoich klientów poprzez umożliwianie realizowania jeszcze większej liczby projektów i szkoleń w niższej cenie.

Zapoznaj się z pełną ofertą na stronie www.luqam.com. Możesz skontaktować się z firmą za pomocą formularza kontaktowego, dzwoniąc pod podane na stronie numery lub skorzystać z opcji czatu w lewym, dolnym rogu strony. Możesz również skorzystać z opcji bezpłatnego oddzwonienia. Zapraszamy do kontaktu!

Address

Our Address:

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kamieńskiego 47 30-644 Kraków

GPS:

50.027209, 19.963698