Firma Kontraktim zajmuje się kompleksową budową hal magazynowych produkcyjnych. Generalne wykonawstwo to dziedzina, w której przedsiębiorstwo się rozwija – oferuje bowiem kompleksową budowę obiektów. Kontraktim zdaje sobie sprawę z faktu, że ważny jest dobry projekt, bo od niego zaczyna się wszystkie działania. Firma do każdej inwestycji podchodzi w sposób indywidualny, stara się rozpoznać potrzeby klienta i proponuje najlepsze rozwiązania. Doświadczenie inżynierów budownictwa poparte wieloma zrealizowanymi projektami stawia Kontraktim w pozycji eksperta w swojej dziedzinie.

Budowa hal magazynowych

Budowa hali magazynowej to nie lada sztuka. Wymaga dobrego, przemyślanego projektu. Magazyn to nie tylko miejsce, gdzie przechowuje się towar. Również może odbywać się tam jego pakowanie i rozpakowywanie. Dobre zagospodarowanie hali to podstawa – wykorzystać warto miejsce nie tylko w poziomie ale też pionowe. Regały dają możliwość składowania wertykalnie lżejszych przedmiotów. Pozwala to zaoszczędzić miejsce a co za tym idzie – i pieniądze. Hala magazynowa powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju składowanego materiału – Kontraktim bierze to pod uwagę już na etapie projektowania.

Budowa hal produkcyjnych i przemysłowych

Tworzenie hali dopasowanej do potrzeb konkretnej firmy produkcyjnej to zadanie, w którym realizują się pracownicy Kontraktim. Dokładają oni wszelkich starań już od fazy projektowej, by spełnić oczekiwania klienta i zapewnić jak największą funkcjonalność obiektu. Firmę wyróżnia również szybkość realizacji zleceń – krótki czas oczekiwania na realizację to także niewątpliwa zaleta współpracy z Kontraktim.

Z firmą można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Więcej informacji na temat Kontaktim i jej działalności znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Address

Our Address:

ul. Drogowców 3 32-400 Myślenice

GPS:

49.8328695, 19.9551544

Telephone: