Firma Hurtex prowadzi sklep internetowy Hurtownia7 i zajmuje się sprzedażą urządzeń i sprzętów przydatnych w każdym domu. Do asortymentu można zaliczyć między innymi: rowery (miejskie i górskie), akcesoria rowerowe, niewielkie lodówki, pralki wirnikowe, piece i kominki. Przedsiębiorstwo Hurtex daje możliwość sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz gwarantuje atrakcyjne ceny. Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, towar jest ubezpieczony i dociera bezpośrednio do zamawiającego. Rozłożenie płatności na raty jest korzystne dla klientów, gdyż nie muszą oni mieć przygotowanej całej sumy.

Rowery dla dużych i małych

W Hurtowni7 można kupić rowery dla dzieci (doskonałe jako prezent) ale też dla dorosłych. Rodzinne wycieczki za miasto lub jazda do szkoły może wymagać dodatkowego wyposażenia – lampki i dzwonka. Można również kupić je w tym sklepie przy okazji zakupu roweru. Jednoślad warto co jakiś czas konserwować i sprawdzać jego sprawność, dlatego Hurtownia7 ma w ofercie również pompki do rowerów. Dla osób lubiących jeździć po drobne zakupy przypadną do gustu pojemne koszyki na bagażnik lub kierownicę.

Lodówki i pralki wirnikowe

W sytuacjach, gdy kupno dużej lodówki czy pralki nie wchodzi w grę, zawsze można wybrać nieduży, energooszczędny model. Sprzęt AGD oferowany przez Hurtownię7 jest dobrej jakości, posiada pełne wyposażenie i wysoką klasę energetyczną. Mała lodówka będzie idealna do biura lub kawalerki, natomiast pralka wirnikowa na studencką stancję czy do mieszkania dla pracowników.

Piece i kominki

Firma Hurtex w swoim sklepie internetowym Hurtownia7 ma również szeroki wybór pieców i kominków. Te drugie mogą mieć żeliwne lub metalowe wkłady, wykonane na zamówienie drzwiczki i szybę wykonaną ze szkła hartowanego. Szeroki wybór akcesoriów i elementów wyposażenia kominka pozwala kupić wszystko w jednym miejscu. To duża oszczędność czasu.

W razie pytań z firmą można skontaktować się telefonicznie i mailowo. Pełna oferta znajduje się na stronie sklepu: https://hurtownia7.pl/. Produkty można odebrać również osobiście:

SKAWINA, UL. KRAKOWSKA 2E

email: hurtex2@gmail.com

TEL: 578-292-920 lub 601-904-700

Address

Our Address:

SKAWINA, UL. KRAKOWSKA 2E

GPS:

49.9754286, 19.8291286

Telephone: