Grupa Doradcza Qualitas zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń, które charakteryzują się nie tylko podejściem teoretycznym, ale przede wszystkim serwowaniem olbrzymiej dawki wiedzy praktycznej. Prowadzący kursy to fachowi doradcy o bogatym doświadczeniu, którym dzielą się z uczestnikami szkoleń. O ich profesjonalizmie świadczą liczne certyfikaty potwierdzające umiejętności szkoleniowe. Świadczą usługi w firmach jako zewnętrzni audytorzy, zajmując się przeprowadzaniem audytów oraz wdrażaniem systemów zarządzania. Każde wdrożenie jest przez nich uprzednio motywowane, a ostateczna decyzja o wdrożeniu systemu należy do przedstawicieli danego przedsiębiorstwa. Proponowane wdrożenie poprzedzone jest także dogłębnym poznaniem polityki firmy, aby przedstawić rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Wdrażanie systemów zarządzania jakością

W pakiet usług świadczonych przez Grupę Doradczą Qualitas wchodzi wdrażanie systemów zarządzania jakością w przedsiębiorstwach. Potwierdzone certyfikatem jakości systemy stosowane w firmach są akceptowane na świecie, a ich posiadanie znacząco podnosi renomę firmy i potwierdza jej wartość. Z Grupą Doradczą Qualitas pomyślnie zastosujesz u siebie takie normy, jak ISO 9001, ISO 14001, HACCP (dla branży żywieniowej) czy też GMP+ (dla producentów i sprzedawców pasz). Na stronie iso-konsulting.pl systematycznie publikowane są informacje o organizowanych szkoleniach wraz z programem. Dzięki temu każdy zainteresowany może zweryfikować, czy planowane zagadnienia wydają mu się ciekawe i czy chce skorzystać z oferty. Podawany jest też zawsze szacowany czas trwania szkolenia, aby móc dobrze zaplanować sobie dzień i wpisać wydarzenie w swój osobisty harmonogram.

Dlaczego Grupa Doradcza Qualitas?

Każdemu, kto ma wątpliwości, czy warto skorzystać z oferty tej konkretnej firmy konsultingowej, polecamy zapoznanie się z zakładką „Klienci” na jej stronie internetowej. Widnieje tam wykaz marek, które skorzystały już ze szkoleń w tej firmie. Znajdziecie tam znane nazwy dużych polskich (i nie tylko) firm, które rekomendują Grupę Doradczą Qualitas.

Address

Our Address:

Dąbrówki 396A 37-100 Łańcut woj. podkarpackie

GPS:

50.122799, 22.254926999999952