EHC Karol Zagajewski jest firmą wynajmującą podnośniki koszowe oraz oferującą usługi wysokościowe na terenie całego Krakowa i okolic. Wykonuje prace wysokościowe, wykorzystując w tym celu specjalistyczne podnośniki, dzięki którym jest możliwe wykonywanie prac na wysokości, nawet w ciężko dostępnych miejscach. Prace dekarskie, elewacje, reklamy, renowacja zabytków czy indywidualne zlecenia klientów to właśnie zadania, których się podejmują. Firma dostępna jest dla swoich klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, natomiast biuro znajduje się na Woli Justowskiej. Pogotowie wysokościowe EHC jest zawsze w pełni gotowe do pracy, a w razie nagłego wypadku wystarczy jeden telefon. W świadczeniu profesjonalnych usług firma EHC stosuje techniki alpinistyczne, które polegają na wykorzystaniu bezpośredniego dostępu linowego. W swojej pracy korzystają także z podnośników koszowych. Pogotowie wysokościowe EHC oferuje także usługi montażu zabezpieczeń przeciw ptakom. System odstraszania ptaków polega na zamontowaniu modułów z kolcami, które mają na celu zabezpieczyć balkony i tarasy przed ptakami. Specjaliści zajmują się również przenoszeniem gniazd oraz montażem budek lęgowych.

Dla EHC najbardziej liczy się zadowolenie klientów z dobrze wykonanej pracy, dlatego każdy z pracowników cechuje się profesjonalnym podejściem do danego zlecenia. Każdy pracownik rzetelnie i fachowo wykonuje usługę oraz dba o zachowanie standardów bezpieczeństwa i jakości. Do pracowników EHC zaliczyć można alpinistów, architektów, konstruktorów, instalatorów oraz renowatorów zabytków. Każdy ze specjalistów posiada odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje oraz może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród klientów, którzy zaufali pogotowiu wysokościowemu EHC znajdziemy: Orlen, Tauron Dystrybucja, Alpine Pro, EkoSystem, Politechnika Krakowska, 3D System i wiele innych.

Zapoznaj się z szeroką ofertą dostępną na stronie internetowej www.ehc-krakow.pl. Firma EHC posiada także konto na Instagramie i Facebooku, gdzie również możesz śledzić ich działalność.

Address

Our Address:

EHC Karol Zagajewski ul. L. Korbutowej 28 30-218 Kraków

GPS:

50.066342, 19.883561999999984

Telephone: