Trudno jest znaleźć materiał bardziej popularny niż drewno. Drewno jest stosowane od wieków i wciąż pozostaje jednym z najczęściej używanych materiałów budowlanych na całym świecie. Na przestrzeni wieków powstało wiele metod, które zapewniają odpowiednią ochronę i wygląd dla drewnianych desek. Wśród nich jedną z najbardziej skutecznych jest Shou Sugi Ban, czyli japoński technika opalania drewna. Opalanie desek według tej technologii jest stosowane przez nieliczne firmy na świecie. W Polsce liderem w tej dziedzinie jest firma CustomZole.

Działalność firmy CustomZole łączy miłość do materiału, jakim jest drewno oraz fascynację japońską kulturą. Połączenie to sprawiło, że oferta tej firmy jest bardzo nietuzinkowa i trudno jest znaleźć innego producenta desek drewnianych, który może zaoferować swoim klientom podobne wyroby.

Elewacja drewniana to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na to, aby wykorzystać deski drewniane. Korzystając z produktów firmy CustomZole, każdy może zbudować elewacje utrzymane w niezwykłych odcieniach i wzorach. Nic więc dziwnego, że firma ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony swoich klientów. Technika Shou Sugi Ban zapewnia, że deski od CustomZole są niczym małe dzieła sztuki, które są zarówno wytrzymałe, jak i niezwykle efektowne z estetycznego punktu widzenia.

Dla każdego ze swoich klientów firma CustomZole zapewnia szeroki katalog desek do wyboru. Są one utrzymane w bardzo różnorodnych barwach, co gwarantuje, że każdy klient znajdzie tam takie deski, które dobrze wkomponują się w wystrój, w jakim będzie utrzymana dana konstrukcja. Jako że CustomZole dba o wysoką jakość, wszystkie deski pochodzące od tej firmy są bardzo trwałe. Tworzone są tylko z najlepszego drewna, dzięki czemu bez problemu przetrwają przez wiele lat w formie niezmienionej. Jeżeli zatem kogoś interesuje ciekawa oferta CustomZole, to na pewno powinien skontaktować się z tą firmą i dowiedzieć więcej szczegółów.

Miechów-Charsznica, ul. Szkolna 10

tel. +48 505 088 625
e-mail: info@customzole.pl

Address

Our Address:

Miechów-Charsznica, ul. Szkolna 10

GPS:

50.3949826, 19.9535294

Telephone: