Boss Computers Logo

System Comarch ERP Optima

Wielu przedsiębiorców prowadzących małe lub średnie firmy szuka rozwiązania, które pozwoli im zapanować nad wszystkimi aspektami prowadzenia własnego biznesu. Pozwala to na bardziej sprawne i szybsze zarządzanie przedsiębiorstwem. Osobom, które potrzebują uniwersalnego rozwiązania, jakie składa się z wielu różnych modułów, polecamy oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, czyli Comarch ERP Optima. Jest to optymalne rozwiązanie dla firm działających w różnych branżach związanych zarówno z usługami, jak i sprzedażą. To na tyle efektywne rozwiązanie, że wiele biur rachunkowych korzysta właśnie z tego oprogramowania jako bazy do rozliczania klientów. Nasza firma jest wieloletnim partnerem marki Comarch, stąd ich produkty są nam bardzo dobrze znane.

Wielorakie rozwiązania, które dają efekty

System Comarch ERP Optima składa się z wielu elementów, jednak wszystkie z nich są ze sobą w pełni zintegrowane. Każdy moduł jest swego rodzaju aplikacją, która pozwala nad działać na wybranym polu. Użytkownicy Comarch ERP Optima mogą korzystać kolejno z modułów poświęconych fakturowaniu, księgowości (są to głównie kadry i płace), zarządzaniu, handlowi z magazynem oraz z modułu służącego do archiwizacji danych. Korzystanie z tego programu pozwala firmie samej zadbać o kwestie związane z prowadzeniem dokumentacji i dopełnianiem obowiązków względem urzędów i organów skarbowych. Dodatkowym ułatwienie są ciągle aktualizacje systemu, które pozwalają przedsiębiorcom być na bieżąco z wszelkimi wymogami prawnymi. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której mogłoby dojść do niedopatrzenia pewnych ważnych obowiązków. Comarch ERP Optima jest oprogramowaniem wartym wyboru również ze względu na szerokie grono zadowolonych użytkowników.

Wybór naszej firmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania oraz sprzętu dla różnych podmiotów. Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie na wypadek jakichkolwiek problemów z działaniem programu.