Agencja reklamowa Versa Group to firma ukierunkowana na kompleksowe wsparcie swoich klientów w dziedzinie tworzenia identyfikacji wizualnej firmy, projektowania graficznego oraz wydruków reklamowych. Swoje usługi świadczy na terenie Krakowa, gdzie funkcjonuje także nowoczesna drukarnia, oferująca druk offsetowy, cyfrowy oraz fleksograficzny. W swoim portfolio Versa Group ma szereg z sukcesem zrealizowanych projektów dla małych i dużych firm. W odpowiedniej zakładce na ich stronie internetowej można zobaczyć projekty opakowań, stron www, a także całe kolekcje obejmujące rozmaite materiały reklamowe jak ulotki, foldery, plakaty.

Versa Group zajmuje się też projektowaniem logo. Stworzy dla ciebie profesjonalny, skuteczny znak graficzny charakteryzujący twoją markę. Jej pracownicy doskonale znają się na doborze kolorów i czcionek; wiedzą, jak dopasować przekaz do branży oraz co jest aktualnie w modzie, jeśli chodzi o marketingowe projekty graficzne. Możesz również zlecić tej agencji rebranding, czyli odświeżenie identyfikacji wizualnej swojej marki.

Firma oferuje wysokiej jakości druk offsetowy – idealny do produkcji opakowań, a także druk cyfrowy do niskich nakładów i flexo – do dużych. Doradzą, jaką technologię wykorzystać w każdym przypadku. Do tego spersonalizują twoje zamówienie, a na życzenie zastosują ciekawe formy uszlachetnień – wszystko po to, by zagwarantować najwyższą jakość materiałów, nadać im niepowtarzalnego charakteru i uczynić jak najbardziej skutecznymi w kontakcie z twoimi obecnymi i potencjalnymi klientami.

Versa Group nie tylko realizuje zamówienia, ale towarzyszy swoim klientom od samego początku, najpierw uważnie słuchając ich oczekiwań, potem przygotowując indywidualny projekt, a następnie konsultując go z zamawiającym. Dogląda procesu produkcyjnego i finalizuje transakcję dopiero wówczas, gdy jesteś zadowolony z efektu.

Dane kontaktowe do agencji reklamowej Versa Group:

ul. Romanowicza 11
30-702 Kraków
biuro@versagroup.pl

Address

Our Address:

ul. Romanowicza 11 30-702 Kraków

GPS:

50.0476322, 19.9633169

Telephone: